BYTY
BYTY
POZEMKY
POZEMKY
CHATY
CHATY
DOMY
DOMY

Komerčné priestory Podlužany na predaj, okres Bánovce nad Bebravou

Cena:
118 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Podlužany
Ulica: Podlužany
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 980 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1026

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Objekt bývalých kancelárií Podlužany na predaj. Ponúkame čiastočne podpivničenú budovu bývalých kancelárií poľnohospodárskeho družstva v Podlužanoch, ktoré sú od okresného mesta Bánovce nad Bebravou vzdialené asi 5 kilometrov. Objekt je situovaný na veľkom, 22 árovom pozemku, z ktorého je takmer 5 árov zastavaných. K tejto budove vedie asfaltová komunikácia a je od hlavnej cesty vzdialená asi 100 metrov, od pripojenia na diaľnicu asi 30 kilometrov.

Jedná sa o jednoposchodovú budovu z oceľového skeletu. Prízemie je obmurované pórobetónovými tvárnicami a poschodie obložené sendvičovými panelmi s povrchovou vrstvou z dreva. Preto je prízemie vhodné predovšetkým na autodielne, kamenárske, stolárske a podobné, poschodie je predurčené na dielne ľahkého priemyslu alebo ako skladové priestory objemného materiálu s nízkou hmotnosťou. Zo zadnej strany od dvora je pod budovou vytvorených šesť garáží pre osobné autá. napojená je na el. energiu a obecný vodovod. Splaškové vody sú zvedené do žumpy. V obci je rozvod plynu, preto je možné uvažovať aj so splynofikovaním tohto objektu. Na prízemí aj poschodí sú priestory na kancelárie a nachádzajú sa tu aj sociálne zariadenia.

Tento objekt ponúka veľa variant využitia. Od dielní s rozličným zameraním, cez využitie priestorov na šport a zábavu, až po prerobenie na nízkoštandardné ubytovanie alebo prebudovanie na dom sociálnych služieb či domov dôchodcov.

--
Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane kúpnej (nájomnej) zmluvy, kolkov a hypotekárneho poradenstva.

Viac informácií Vám rád poskytne maklér 0905 287 177 alebo 0903 527 757 (centrála spoločnosti)

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zuzana Vnuková
Telefón:0905 287 177
E-mail:vnukova-ZVNC-global-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Kde chcete bývať?
-
- m2